خدمات موسسه آرمان پژوه حکیم

  • our-services
   خدمات ما
   موسسه پژوهشی آرمان با برخورداری از کادر مجرب و بهره گیری از خدمات اعضای هیت علمی تعدادی از مراکز و موسسات آموزش عالی کشور، طیف وسیعی ازخدمات پژوهشی را به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اعضای هیات علمی دانشگاهها، نهادها، شرکت ها و موسسات مختلف در حوزه سلامت، بهداشت و پزشکی ارایه می نماید. این خدمات شامل طراحی مطالعات، اجرای پروژه، تجزیه و تحلیل آماری داده ها، مرور متون و بازیابی اطلاعات، تدوین نتایج در قالب گزارش نهایی طرح، پایان نامه و مقاله جهت چاپ در ژورنال های معتبر می باشد. این موسسه همچنین برنامه های توانمندسازی جهت پژوهشگران جوان برنامه ریزی نموده که در قالب دوره های کوتاه مدت، ماژول های بر خط یا کارگاههای آموزشی توسط نخبگان علمی و پژوهشگران برتر ارایه می نماید.

  • front-02-armri
   فروشگاه کتاب اینترنتی آرمان
   فروشگاه کتاب اینترنتی آرمان ویترینی جامع از منابع چاپی و الکترونیک در حوزه های مختلف علوم زیستی و سلامت را برای دانشجویان، پژوهشگران و عموم علاقه مندان به موضوعات مربوط به این حوزه فراهم می آورد. در این فروشگاه علاوه بر امکان جستجو و انتخاب منابع مورد نظر به تفکیک حوزه موضوعی، قابلیت جستجو بر اساس عنوان، نام نویسنده و سایر اطلاعات کتاب شناختی نیز فراهم گردیده است. مدیریت فروشگاه تلاش دارد تا در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان محترم سفارشات آنها را ظرف حداکثر سه روز کاری (از زمان ثبت سفارش) از طریق شبکه سراسری پست به آدرس خریدار ارسال نماید. همچنین کلیه ناشران، مولفان و مترجمان آثار مرتبط با حوزه سلامت می توانند از این فروشگاه برای عرضه آثار چاپی و الکترونیک خود استفاده نمایند.
  • front-03-armri
   مجلات
   اساسا ژورنال های علمی در هر رشته پایگاهی برای انعکاس برون دادهای پژوهشی و دستاوردهای علمی متخصصان و پژوهشگران به شمار می آید. موسسه آرمان پژوه علاوه بر قبول مسوولیت مدیریت و انتشار الکترونیک و چاپی مجلات علمی وابسته به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معتبر همچون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خود نیز تاکنون موفق به پایه گذاری چند مجله در حوزه های مختلف علوم پزشکی و سلامت به زبان های انگلیسی و فارسی گردیده است. افزون بر خدمات معمول پردازش و ویرایش علمی و ادبی مقالات در ژورنالهای تحت مدیریت خود به طور تخصصی به نمایه سازی یا ارتقای نمایه مجلات در پایگاههای معتبر علمی مانند اسکوپوس، پابمد و تامسون رویترز می پردازد.
  • telegram-armri
   کانال رسمی موسسه پژوهشی آرمان
   علاقه مندان به خدمات پژوهشی و انتشاراتی موسسه آرمان می توانند با استفاده از کانال رسمی تلگرام این موسسه از آخرین اخبار و فعالیت ها آگاهی یابند. همکاران ما همچنین به طور هفتگی گزیده ای از اخبار داخلی و بین المللی پژوهش و فناوری را در این کانال عرضه خواهند نمود.

    

  • Our Services خدمات ما
  • Arman Internet Bookshop فروشگاه کتاب اینترنتی
  • Journals مجلات
  • Image 08 کانال رسمی آرمان

  مطالب

  صفحه آرایی

  «صفحه‌آرایی» عبارت فارسی شده‌ی واژه ی انگلیسی «Layout» است و به گرایشی در گرافیک گفته می‌شود که موضوع آن ایجاد روابط موزون و متناسب بصری بین عناصر نوشتاری، تصویری و فضاهای خالی یک صفحه است.

  هدف اصلی صفحه‌آرا در نهایت نمایش و ترکیب عناصر در صفحه است به نحوی که مطالب به طور مستقیم و در جای مناسب خود قرار گیرند و در عین آسانی خوانش متن‌ها و تصاویر، مخاطب به دیدن و خواندن بیشتر ترغیب شود. از این رو طراحی یک صفحه نیاز به شناخت متن، شناخت مخاطب و همچنین رعایت تناسبات ترکیب‌بندی یک صفحه از کتاب یا مجله و روزنامه و... دارد.

  بدین منظور موسسه آرمان پژوه حکیم، آماده ارائه خدمات در این زمینه، به طور حرفه‌ای و با قیمت مناسب می‌باشد.
    

  print-layout

  مزایای چاپ کتاب

  • داشتن کتاب دارای 20 نمره در مصاحبه دکتری در هر رشته‌ای است. (دانشجویان ارشد می‌توانند پایان‌نامه خود را به کتاب تبدیل کنند) قصدچنین کاری با هزینه کم در تیراژهای کم مثلا 30 یا 60 جلد امکان‌پذیر است.
  • شما در هر زمینه‌ای که فعالیت دارید (شاغلید، هنرمندید، استادید، دانشجو هستید و ...) چاپ کتاب برای شما به منزله‌ی اعتبار علمی خواهد بود که دارای همه‌ی امتیازات لازم جهات ارائه در رزومه‌های تحصیلات تکمیلی و یا رزومه‌های اخذ دانشیاری، شغلی و ارتقای تحصیلی معلمان و مربیان خواهد بود.
  • داوطلبان ورود به دوره دکتری و برخی رشته‌های کارشناسی ارشد مجبور به طی مصاحبه و کسب امتیازهای لازم از آن هستند که چاپ کتاب بسیار بیشتر از اخذ اکسپت و چاپ مقالات علمی – پژوهشی حائز امتیاز می‌باشد.
      

  444

   


   

   

  موقعیت مکانی موسسه آرمان

  لحظه ها در گذر است...

  speed

  موسسه پژوهشی آرمان